Корзина
142 отзыва
"Орхідея" Магазин косметики для волося Перукарський салон
+380673520888
+380502357890
Добавить отзыв

НАТУРАЛЬНА КОСМЕТИКА: СТВОРЕНО ПРИРОДОЮ

НАТУРАЛЬНА КОСМЕТИКА: СТВОРЕНО ПРИРОДОЮ

НАТУРАЛЬНА КОСМЕТИКА: СТВОРЕНО ПРИРОДОЮ

 

Сьогодні в моді все натуральне: натуральні продукти, натуральні матеріали, натуральна косметика. Але що значить «натуральний»?

Натуральні (або органічні) продукти - це продукти, вирощені без застосування неорганічних пестицидів, інсектицидів та гербіцидів (проте деякі неорганічні добрива все ж використовуються в певних обставинах). Як і екологічно чисті продукти, натуральна косметика створюється відповідно до визначених стандартів виробництва.

Натуральна косметика

Якщо ви належите до числа тих, хто йде в ногу з часом, стежить за своїм здоров'ям і хоче надовго зберегти молодість, значить, натуральна косметика для вас. Натуральна косметика - це будь-які косметичні засоби, які не були змінені хімічним шляхом і знаходяться у своєму первісному (натуральному) стані.

Натуральні засоби отримують з натуральних рослин або тварин джерел, але, на жаль, використання терміну «натуральний» ніяк не регулюється законодавством, тому виробники часто використовують його без жодних на те підстав.

Таким чином, натуральна косметика - це косметика, отримана з натуральної сировини і не містить в своєму складі речовин, які зазнали хімічним перетворенням після вилучення з природного середовища. У суспільстві зростає популярність органічних продуктів харчування-натуральна косметика користується не меншим попитом.

Переваги натуральної косметики

Якщо ви не користуєтеся сертифікованої натуральною косметикою, ви саботуєте власну красу, так як щодня використовуєте засоби, що містять шкідливі інгредієнти. Шкіра вбирає ці шкідливі хімічні речовини, і позбутися від них, коли вони вже проникли в організм, дуже непросто.

Тому фахівці рекомендують використовувати натуральні косметичні засоби. Якщо косметика справді натуральна, в ній немає будь-яких шкідливих хімічних речовин, і ваша шкіра захищена від шкідливого впливу.

Але як убедітесься в тому, що косметика дійсно натуральна?

Немає способу, який дозволяє зі сторопоцентной упевненістю визначити, що «натуральна косметика» дійсно натуральна і не містить будь-яких шкідливих інгредієнтів. Тим не менш, варто уважно читати список інгредієнтів на упаковці косметичного засобу.

Очевидно, що натуральна косметика не повинна містити ніяких синтетичних інгредієнтів або інгредієнтів, модифікованих хімічним шляхом.

 

 


Здоровий спосіб життя передбачає використання екологічно чистих продуктів, у тому числі косметики. Натуральна косметика має як мінімум дві основні переваги, порівняно з синтетичними косметичними засобами:

Натуральна косметика не шкодить нашому тілу та здоров'ю в цілому
Косметика на натуральній основі так само корисна для нас, як натуральні продукти. Хімічні речовини, які потрапляють в наш організм через шкіру - це і кам'яновугільна смола, і свинець, і ртуть, та інші хімічні речовини різного рівня токсичності - зазвичай входять до складу косметичних засобів, які обіцяють зробити шкіру гладкою і освіжити колір обличчя.

Наприклад, кам'яновугільна смола - відомий канцероген, а свинець і ртуть теж не дуже корисні для здоров'я. Тільки уявіть, що відбувається з нашим організмом після багатьох років використання косметики з такими інгредієнтами.

Вибір на користь натуральної косметики - це вибір на користь власного здоров'я, молодості і краси.

Натуральна косметика не завдає шкоди навколишньому середовищу
Чим менше хімічних речовин ми використовуємо, тим краще для навколишнього середовища. Чим більше ми підтримуємо виробництво натуральної косметики та іншої натуральної продукції, тим менше попит на засоби і продукти, в яких використовуються хімічні речовини.

Це означає, що виробництво такої продукції зменшиться, і, отже, менше хімічних речовин та їх відходів будуть забруднювати навколишнє середовище. Якщо ви дбаєте про себе і навколишньому середовищу, ви повинні підтримувати виробництво екологічно чистих продуктів.

Що стосується якості, то можна знайти багато відмінною косметики на натуральній основі, яка по ефективності нітрохи не поступається своїм синтетичним аналогам.

Як правило, натуральна косметика не відрізняється від синтетичної ні кольором, ні текстурою, ні стійкістю, хіба що ціною - цілком закономірно, що косметика з натуральних інгредієнтів коштує дорожче.