Кошик
132 відгуків
"Орхідея" Магазин косметики для волося Перукарський салон
+380673520888
+380502357890
Додати відгук

Поради для здорового та красивого волосся.

Поради для здорового та красивого волосся.

Поради для здорового та красивого волосся.


Волосся – це живе продовження вас самих, яке живиться за травної системи. Волосся тісно пов’язане з нервовою системою людини і складається воно з кератину, протеїнів, кремнію та масел. Доглянуте волосся не тільки прикрашає людину, а й виконує багато інших функцій, адже саме воно бере участь у стабілізації організму та працює як зовнішній сенсорний орган.

Для того, щоб волосся мало гарний вигляд, потрібно постійно про нього піклуватися, оскільки воно є дуже вразливим до багатьох зовнішніх факторів, які ослаблюють та руйнують його. Не варто завчасно хвилюватись, адже існує багато простих та натуральних способів покращити стан волосся, зробити його м’яким на дотик та надати блиску. Хочете дізнатись про це більше?

Поради для догляду за волоссям
Більшість людей турбує лише гігієна волосся, тож єдині процедури, які вони роблять із волоссям – це регулярне миття голови та розчісування. Ви також можете не знати про інші корисні щоденні звички, які допоможуть зволожити волосся та покращити його стан. У цій статті ми поділимось корисними порадами для догляду за волоссям.

Розчісуйте волосся щодня

 

 


Щоденне часте розчісування волосся протягом дня стимулює циркуляцію крові та її приплив до мозку, тим самим сприяючи росту здорового та красивого волосся. Якщо ви хочете, щоб ваше волосся було довгим та шовковистим на дотик, краще не забувати про гребінець та щітку для волосся і розчісуватись два-три рази на день.

Ополіскуйте волосся холодною водою
Гарячий душ може ослабити волосся, зробити його сухим і надати волоссю тьмяного вигляду. На противагу гарячій воді, холодний душ позитивно впливає на стан волосся, адже за такої температури вода закриває кутикули волосяних фолікулів, роблячи волосся більш шовковистим та осяйним.

Звісно, ми не рекомендуємо вам обливатися крижаною водою, проте якщо ви користуватиметесь прохолодною водою кімнатної температури, ви одразу помітите покращення стану свого волосся.

Уникайте тривалого перебування під прямим сонячним промінням
Часте тривале перебування під прямими сонячними променями призводить до пересушування шкіри голови, у результаті чого волосся починає втрачати свій блиск та змінює свою структуру. Регулярне використання плойки, фена та щипців призводить до ослаблення волосся та появи посічених кінчиків, а це у свою чергу уповільнює його ріст.

Для того, щоб вберегти волосся від пошкодження, радимо відмовитись від частого використання цих приладів. Якщо ж ви не можете повністю їх уникати, не забувайте принаймні наносити якісний зволожувальний засіб на волосся та шкіру голови.

Будьте обережними при розплутуванні вузлів
Люди з довгим волоссям часто стикаються із проблемою появи вузликів. Якщо неправильно розплутувати волосся, можна лише погіршити ситуацію. Деякі люди намагаються зробити це за допомогою гребеня якомога швидше, проте це не найкраще вирішення проблеми, оскільки таким чином ви можете вирвати не одне пасмо волосся і лише пошкодите його, так і не вирішивши проблеми.

Хочете дізнатись про один секретний спосіб для розплутування волосся? Нанесіть на вузлик трохи олії кокосу або жожоба, зачекайте декілька хвилин, а тоді легенько розчешіть вузлик гребінцем.

Регулярно обрізайте кінчики

 

Кінчики волосся є дуже вразливими, вони найбільше страждають від впливу зовнішніх факторів та пересихають, від чого волосся втрачає здоровий вигляд та блиск. Професіонали рекомендують підстригати кінчики щонайменше раз на два місяці, щоб зміцнити волосся та зробити його приємним на дотик.

Харчуйтесь правильно
Харчування відіграє дуже важливу роль для підтримання хорошого стану волосся, адже поживні речовини, що містяться у продуктах, які ви споживаєте, є життєво необхідними для росту та здоров’я волосся. Найперша зміна, яку ми радимо внести до вашого звичного раціону – споживати більше фруктів, овочів, горіхів, молочних продуктів та риби. Не забувайте пити достатню кількість чистої води на день!